FMF200FRE73-18K
YAGEO
Prodotto No:
FMF200FRE73-18K
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 18K OHM 1% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 18 kOhms
Series FMF
Power (Watts) 2W