FMF3WSFRF73-7R5
YAGEO
Prodotto No:
FMF3WSFRF73-7R5
Descrizione:
RES 7.5 OHM 1% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 Ohms
Series FMF
Power (Watts) 3W