FMP4WVJR-73-680R
YAGEO
Prodotto No:
FMP4WVJR-73-680R
Descrizione:
RES 680 OHM 5% 4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 Ohms
Series FMP
Power (Watts) 4W