Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
FP1105R1-R10-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 100NH 46A 0.35MOHM SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
900
$0.761634
$685.4706
1800
$0.716832
$1290.2976
2700
$0.694431
$1874.9637
6300
$0.67203
$4233.789
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 81A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.193" (4.90mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 46 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.433" L x 0.315" W (11.00mm x 8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.35mOhm |
| Inductance | 100 nH |
| Series | FLAT-PAC, FP1105 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |