G125-2241296F1
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-2241296F1
Descrizione:
CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Green
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Panel Mount
Series Gecko SL
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)