G125-3240696M1
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-3240696M1
Descrizione:
CONN PLUG HSG 6POS 1.25MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color Green
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Screw Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Series Gecko SL
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)