G125-3240696M3
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-3240696M3
Descrizione:
CONN PLUG HSG 6POS 1.25MM
In magazzino : 257
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color Green
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Screw Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Series Gecko SL Reverse Fix
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)