G125-3241096M5
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-3241096M5
Descrizione:
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
In magazzino : 16
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Green
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Panel Mount
Fastening Type Screw Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Series Gecko SL
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)