G125-3241296M2
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-3241296M2
Descrizione:
CONN PLUG HSG 12POS 1.25MM
In magazzino : 107
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Green
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Panel Mount
Fastening Type Screw Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Series Gecko SL
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)