G125-3242096M3
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-3242096M3
Descrizione:
CONN PLUG HSG 20POS 1.25MM
In magazzino : 71
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Green
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series Gecko SL Reverse Fix
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)