G125-3242696M5
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-3242696M5
Descrizione:
CONN PLUG HSG 26POS 1.25MM
In magazzino : 12
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color Green
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Panel Mount
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)