G125-3245096M5
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-3245096M5
Descrizione:
CONN PLUG HSG 50POS 1.25MM
In magazzino : 44
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Green
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Panel Mount
Series Gecko SL
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)