G125-FW20150F94
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-FW20150F94
Descrizione:
1.25MM F/F ON 28AWG 150MM
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 8.0µin (0.20µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series Gecko
Length 5.90" (149.86mm)