G125-FW40150F94
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-FW40150F94
Descrizione:
1.25MM F/F ON 32AWG 150MM
Guida per l'utente
Series Gecko
Number of Rows 1
Length 5.90" (149.86mm)
Color White
Mfr Harwin Inc.
Contact Finish Thickness 8.0µin (0.20µm)
Contact Finish Gold
Contact End Socket to Socket
Package Bulk
Product Status Obsolete
Wire Gauge 32 AWG