G125-MW40300F94
Harwin Inc.
Prodotto No:
G125-MW40300F94
Descrizione:
1.25MM M/F ON 32AWG 300MM
Guida per l'utente
Series Gecko
Number of Rows 1
Length 11.8" (300.0mm)
Color White
Mfr Harwin Inc.
Contact Finish Thickness 8.0µin (0.20µm)
Contact Finish Gold
Contact End Socket to Pin
Package Bulk
Product Status Obsolete
Wire Gauge 32 AWG