G2R-1A-T130-DC48
Omron Electronics Inc-EMC Div
Prodotto No:
G2R-1A-T130-DC48
Descrizione:
POWER RELAYS - RELAY
In magazzino : 160
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 100
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 380VAC, 125VDC - Max
Contact Rating (Current) 10 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 11.5 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 4.17 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 7.2 VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Mfr Omron Electronics Inc-EMC Div
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Coil Voltage 48VDC
Must Operate Voltage 33.6 VDC