Casa / Ceramic Capacitors / GA1206A1R0DBLAT31G
minImg
GA1206A1R0DBLAT31G
Vishay Vitramon
Prodotto No:
GA1206A1R0DBLAT31G
Descrizione:
CAP CER 1PF 630V C0G/NP0 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.132" L x 0.063" W (3.35mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.067" (1.70mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 1 pF