KYOCERA AVX
Prodotto No:
GB025Z101KA6N
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP CER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.1705
$4.1705
10
$3.7563
$37.563
40
$3.25565
$130.226
400
$2.504295
$1001.718
800
$2.253866
$1803.0928
1200
$2.170389
$2604.4668
2400
$2.128646
$5108.7504
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | RF, Microwave, High Frequency |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Surface Mount, SLCC |
| Size / Dimension | 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm) |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GB |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Thickness (Max) | 0.009" (0.23mm) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 100 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |
| Lead Style | - |