Casa / Color LED Lighting / GH CSSRM5.24-V8A2-1-1-700-R33
minImg
GH CSSRM5.24-V8A2-1-1-700-R33
ams-OSRAM USA INC.
Prodotto No:
GH CSSRM5.24-V8A2-1-1-700-R33
Produttore:
ams-OSRAM USA INC.
Pacchetto:
SMD
Descrizione:
OSLON SQUARE HYPER RED GEN 4
In magazzino : 155
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Viewing Angle 120°
Color Red
Current - Max 1.4A
Current - Test 700mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test -
Thermal Resistance of Package 1.4°C/W
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Wavelength 660nm
Luminous Flux @ Current/Temperature 1080mW (995mW ~ 1165mW)
Series OSLON® Square
Temperature - Test 25°C
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V