Casa / LED Drivers / GI-ACC-EDH-25W
minImg
GI-ACC-EDH-25W
Green Ignite Inc
Prodotto No:
GI-ACC-EDH-25W
Produttore:
Green Ignite Inc
Descrizione:
HIGH VOLTAGE EMERGENCY DRIVER FO
In magazzino : 15
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Voltage - Input (Max) 277VAC
Termination Style -
Approval Agency -
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 17.14" L x 2.13" W x 1.57" H (435.4mm x 54.1mm x 39.9mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) -
Ratings -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 10VAC
Series -
Power (Watts) 25 W
Type Constant Voltage
Efficiency -
Voltage - Output 170VDC