GI-G4C-W360-30
Green Ignite Inc
Prodotto No:
GI-G4C-W360-30
Descrizione:
LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 308LM,
In magazzino : 50
Applications General Purpose Lighting
Configuration 24 Round
Color White, Warm
Size / Dimension 0.900" Dia x 1.610" H (22.86mm x 40.89mm)
Base Type G4
Wavelength 3000K
Series -
Mfr Green Ignite Inc
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 10 ~ 30V