GI-G4SR-C120-30
Green Ignite Inc
Prodotto No:
GI-G4SR-C120-30
Descrizione:
LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,
In magazzino : 187
Applications General Purpose Lighting
Configuration 8 Round
Color White, Cool
Size / Dimension 0.950" Dia x 1.340" H (24.13mm x 34.04mm)
Base Type G4
Wavelength 5000K
Series -
Mfr Green Ignite Inc
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 10 ~ 30V