GI-WC-W85-12
Green Ignite Inc
Prodotto No:
GI-WC-W85-12
Descrizione:
LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,
In magazzino : 46
Applications General Purpose Lighting
Configuration 15 Round
Color White, Warm
Size / Dimension 1.050" Dia x 1.530" H (26.67mm x 38.86mm)
Base Type Wedge
Wavelength 3000K
Series -
Mfr Green Ignite Inc
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 12V AC/DC