GI-WR-C150-30
Green Ignite Inc
Prodotto No:
GI-WR-C150-30
Descrizione:
LED MINIATURE LAMP; 1.6W, 203LM,
In magazzino : 165
Applications General Purpose Lighting
Configuration 6 Round
Color White, Cool
Size / Dimension 0.940" Dia x 1.560" H (23.88mm x 39.62mm)
Base Type Wedge
Wavelength 5000K
Series -
Mfr Green Ignite Inc
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 10 ~ 30V