GI-WR-W150-30
Green Ignite Inc
Prodotto No:
GI-WR-W150-30
Descrizione:
LED MINIATURE LAMP; 1.6W, 197LM,
In magazzino : 24
Applications General Purpose Lighting
Configuration 6 Round
Color White, Warm
Size / Dimension 0.940" Dia x 1.560" H (23.88mm x 39.62mm)
Base Type Wedge
Wavelength 3000K
Series -
Mfr Green Ignite Inc
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 10 ~ 30V