Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
GMC21X7R391K50NT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CAP CER 390PF 50V X7R 0805
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
4000
$0.014725
$58.9
8000
$0.014535
$116.28
12000
$0.01444
$173.28
28000
$0.01425
$399
100000
$0.01273
$1273
200000
$0.012445
$2489
400000
$0.011685
$4674
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Tolerance | ±10% |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Product Status | Active |
| Series | GMC |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Mfr | Cal-Chip Electronics, Inc. |
| Capacitance | 390 pF |
| Package | Tape & Reel (TR) |