Casa / Ceramic Capacitors / GMC32X7R104J200NT
minImg
GMC32X7R104J200NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
GMC32X7R104J200NT
Descrizione:
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
In magazzino : 20000
Prezzo Ext
  • 2000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 0.1 µF