Mag Layers
Prodotto No:
GMLB-160808-0100A-N2-RU
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
50
$0.04655
$2.3275
100
$0.0399
$3.99
250
$0.03325
$8.3125
500
$0.029925
$14.9625
1000
$0.0266
$26.6
2500
$0.023275
$58.1875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 400mOhm |
| Impedance @ Frequency | 100 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GMLB-160808-N2 |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 600mA |
| Mfr | Mag Layers |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |