Casa / Pads, Sheets / GPEMI1.0-0.060-01-0816
minImg
GPEMI1.0-0.060-01-0816
Bergquist
Prodotto No:
GPEMI1.0-0.060-01-0816
Produttore:
Bergquist
Descrizione:
THERM PAD 406.4X203.2MM BLACK
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Black
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material -
Thermal Conductivity 1.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0600" (1.524mm)