Casa / Pads, Sheets / GPHC5.0-0.125-02-0816
minImg
GPHC5.0-0.125-02-0816
Bergquist
Prodotto No:
GPHC5.0-0.125-02-0816
Produttore:
Bergquist
Descrizione:
THERM PAD 406.4X203.2MM GRAY
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 77°F (25°C)
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material -
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.125" (3.18mm)