Casa / Pads, Sheets / GPVOU-0.060-01-0816
minImg
GPVOU-0.060-01-0816
Bergquist
Prodotto No:
GPVOU-0.060-01-0816
Produttore:
Bergquist
Descrizione:
THERM PAD 406.4X203.2MM BLK/GRY
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 77°F (25°C)
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Black, Gray
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 1.3W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0600" (1.524mm)