Casa / Memory / GS816036DGT-333I
minImg
GS816036DGT-333I
GSI Technology Inc.
Prodotto No:
GS816036DGT-333I
Pacchetto:
100-TQFP (20x14)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 333 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 512K x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 100-TQFP (20x14)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 18Mbit
Package / Case 100-LQFP
Technology SRAM - Synchronous, Standard
Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V