Casa / Memory / GS816136DGD-333I
minImg
GS816136DGD-333I
GSI Technology Inc.
Prodotto No:
GS816136DGD-333I
Pacchetto:
165-FPBGA (13x15)
Descrizione:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FPBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 333 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-FPBGA (13x15)
Memory Size 18Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Synchronous, Standard
Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V