Casa / Memory / GS816236DGD-250I
minImg
GS816236DGD-250I
GSI Technology Inc.
Prodotto No:
GS816236DGD-250I
Pacchetto:
165-FPBGA (15x13)
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 250 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-FPBGA (15x13)
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Synchronous, Standard
Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V