Casa / Memory / GS82582D37GE-450I
minImg
GS82582D37GE-450I
GSI Technology Inc.
Prodotto No:
GS82582D37GE-450I
Pacchetto:
165-FPBGA (15x17)
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 450 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 8M x 36
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-FPBGA (15x17)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 288Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR II+
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V