Casa / Memory / GS8322Z36AGB-333I
minImg
GS8322Z36AGB-333I
GSI Technology Inc.
Prodotto No:
GS8322Z36AGB-333I
Pacchetto:
119-FPBGA (22x14)
Descrizione:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 119FPBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 333 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 1M x 36
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 119-FPBGA (22x14)
Memory Size 36Mbit
Package / Case 119-BGA
Technology SRAM - Synchronous, ZBT
Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V