Casa / Memory / GS8342Q18BGD-250I
minImg
GS8342Q18BGD-250I
GSI Technology Inc.
Prodotto No:
GS8342Q18BGD-250I
Pacchetto:
165-FPBGA (15x13)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 250 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 2M x 18
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-FPBGA (15x13)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 36Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Quad Port, Synchronous
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V