Casa / Memory / GS8342Q36BGD-250I
minImg
GS8342Q36BGD-250I
GSI Technology Inc.
Prodotto No:
GS8342Q36BGD-250I
Pacchetto:
165-FPBGA (15x13)
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 250 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 1M x 36
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-FPBGA (15x13)
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Quad Port, Synchronous
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V