Casa / Memory / GS882Z36CGD-333I
minImg
GS882Z36CGD-333I
GSI Technology Inc.
Prodotto No:
GS882Z36CGD-333I
Pacchetto:
165-FPBGA (13x15)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165FPBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 333 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 256K x 36
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-FPBGA (13x15)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 9Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Synchronous, ZBT
Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V