LEMO
Prodotto No:
GSC.00.290.CD17Z
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE GRIP 15.6-17.5MM M5 BRASS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.610" (15.49mm) |
| Thread Length | 0.157" (4.00mm) |
| Ingress Protection | IP50 |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.059" (1.5mm) |
| Material | Brass |
| Thread Size | M5x0.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.690" (17.53mm) |
| Includes | Collet Nut |
| Series | 00 |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | LEMO |
| Package | Bag |
| Base Product Number | GSC.00 |
| Conduit Hub Size | - |