GT25H2-16DP-2.2H
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
GT25H2-16DP-2.2H
Descrizione:
CONN PIN HEADER PCB SMD R/A
In magazzino : 188
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Insulation Height 0.512" (13.00mm)
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) -
Contact Type Female Socket
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Contact Material Brass
Connector Type Header
Style Board to Cable/Wire
Features -
Pitch - Mating 0.087" (2.20mm)
Contact Length - Mating -
Contact Finish - Mating Tin
Operating Temperature -40°C ~ 105°C