GT32-19DS-0.75CA
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
GT32-19DS-0.75CA
Descrizione:
CONN SOCKET HSG 19POS 1.50MM
In magazzino : 45
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 1
Number of Positions 19
Color Gray
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series GT32
Note Contacts Not Included
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.059" (1.50mm)