GT8Z-14DS-2C
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
GT8Z-14DS-2C
Descrizione:
CONN PLUG HSG 14POS 2.00MM
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Gray
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Detent Lock
Product Status Obsolete
Series GT8Z
Note Contacts Not Included
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.079" (2.00mm)