GlobTek, Inc.
Prodotto No:
GTM96700-B7056-F(R)
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 56V 70W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$18.905
$18.905
5
$18.3502
$91.751
10
$17.7954
$177.954
25
$17.2387
$430.9675
50
$16.68276
$834.138
100
$16.12663
$1612.663
250
$15.570576
$3892.644
500
$15.29253
$7646.265
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 89% |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Features | Universal Input |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | CB, CE, EAC, ETL, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI |
| Voltage - Output 1 | 56V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.5mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 1.25 A |
| Series | - |
| Power (Watts) | 70W |
| Type | Open Frame |
| Standard Number | 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | GTM96700 |