KEMET
Prodotto No:
GTX-3300-Y000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
EMI-RFI FILTERS A OHM 3 PHASE 2
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$170.43
$170.43
10
$164.55425
$1645.5425
25
$158.67736
$3966.934
50
$152.80028
$7640.014
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Applications | Inverters, Power Drive Systems |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | cUL, UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | GTX |
| Mfr | KEMET |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 30 A |
| Voltage - Rated DC | 500V |