Casa / Fixed Inductors / HA72E-122R2HLFTR13
minImg
HA72E-122R2HLFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Prodotto No:
HA72E-122R2HLFTR13
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 22A 4.2 MOHM SMD
In magazzino : 800
Prezzo Ext
  • 400
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 24A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 22 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.549" L x 0.512" W (13.95mm x 13.00mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 4.2mOhm Max
Inductance 2.2 µH