HC1B-7008-0437-0
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
HC1B-7008-0437-0
Descrizione:
HOSE 0.437" ID POLY BLACK
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Diameter - Inside 0.437" (11.10mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.652" (16.56mm)