HC1B-7008-0500-0
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
HC1B-7008-0500-0
Descrizione:
HOSE 0.5" ID POLY BLACK
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Diameter - Inside 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.730" (18.54mm)