HCB 1005KF-121T20
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
HCB 1005KF-121T20
Descrizione:
120 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE
In magazzino : 9335
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 95mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HCB1005
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2A