HCB 4532MF-132T30
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
HCB 4532MF-132T30
Descrizione:
1.3 KOHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE
In magazzino : 1890
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 60mOhm
Impedance @ Frequency 1.3 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.067" (1.70mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HCB4532
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A